U našem Poduzetničkom inkubatoru PISMO smještenom u Novskoj na raspolaganju između ostale gaming opreme, imamo i odličan glazbeni studio dostupan za iznajmljivanje. Studio za snimanje i montažu zvuka omogućuje snimanje svih vrsta tonskih i glazbenih zapisa te njihovu obradu. Njegova oprema za snimanje uključuje stolno računalo s dva monitora, profesionalnu zvučnu karticu, aktivne studijske monitore, midi klavijature te sve vrste mikrofona.

Njegove specifikacije možete pogledati u tablici:

Glazbeni studio Oprema za snimanje uključuje:

– stolno računalo s dva monitora (procesor: 8-jezgreni, 11 MB predmemorije, radni takt 3,60 GHz, radna memorija 16 GB, digitalna rezolucija 7680×4320 piksela, kompatibilna s virtualnom stvarnošću, optički miš, tipkovnica s hrvatskim sučeljem, rezolucija po monitoru 1920 x 1080 piksela, veličina 27 inča, 64-bitni operacijski sustav)

– profesionalna zvučna kartica (24-bitna s 30 ulaznih i izlaznih kanala)

– monitor kontrole

– midi klavijature

– studijski mikrofon (tip: kondenzator; frekvencijski odziv: 20Hz-20kHz, maksimalni SPL: 138Db;
izlazna impedancija: 50 ohma; omjer signala i buke: 87 db)

– izolacijske i apsorpcijske spužve te ostala popratna oprema

 

Cjenik je javan

Zainteresirani neka se jave na: simora@simora.hr