U sklopu DIH World projekta, odnosno projektne DIH World Akademije, organizira se webinar u suradnji s European IP Helpdesk na temu „Intelektualno vlasništvo ​​i softver – kako upravljati svojim intelektualnim vlasništvom u suradnji“.

Webinar će se održati online 11.11.2021. od 10:30 do 12:00 sati.

Ovaj je webinar otvoren za javnost, a za sudjelovanje je potrebno registrirati se na sljedećoj poveznici: LINK ZA REGISTRACIJU

Ovo će biti jedinstvena prilika naučiti kako zaštititi i iskoristiti vlastitu intelektualnu imovinu te kako pregovarati i upravljati ostvarujući obostranu korist. Na webinaru će se objasniti ključna pitanja intelektualnog vlasništva koja se moraju rješavati u suradnji, a osobito upravljanje intelektualnim vlasništvom, zaštita i licenciranje. Fokus će biti na ICT-u i softverskim tehnologijama.

#DIHWorld