Projekt PUN CEKER započeo je s idejom okupljanja proizvođača Sisačko-moslavačke županije te plasmanom domaćih proizvoda na tržište. Postavili smo visoke standarde: hoćemo lokalno, hoćemo kvalitetno, ukusno, lijepo, dobro, zdravo… Tim smo standardima dodali i da hoćemo hranu proizvedenu na tradicijski ili ekološki način, hoćemo najbolji med, najfiniji pamuk i najljepše ukrase! Da smo u tome uspjeli, dokazuju mnogi pokloni koji iz Punog cekera odlaze u svijet. I ne samo pokloni jer zdrava hrana s polica trgovina Pun ceker nalazi se na mnogim stolovima ljudi koji vode brigu o zdravlju i žele samo najbolje namirnice.
U trgovinama Pun ceker nalaze se lokalni kvalitetni proizvodi čija kvaliteta zadovoljava i najviše standarde. Potražite nas u Kutini, Novskoj i Sisku te u internetskoj trgovini na www. kupujmo-lokalno.hr