Završili smo s našom prvom BESPLATNOM ONLINE edukacijom “Kako napraviti video igru – šah”. Nadamo se da ste uspješno završili svoju video igru, ali nešto i naučili.

Sada ste na redu VI, želimo vidjeti što ste napravili nakon 11 online epizoda. Šaljite nam vaše gotove projekte u .zip file-u na e-mail: info@pismo-inkubator.eu Rok je 22.5.2020. Ako želite proći sve još jednom, na poveznici u nastavku možete pronaći sve epizode ŠAH

Nakon toga stručni žiri u sastavu: Zvonimir Mikšić, Dominik Cvetkovski, Alojzije Janković i Mario Čelan odabrat će tri najbolje video igre te ih nagraditi. Nagrade je pripremio Destinacijski menadžment ZRIN.

  1. nagrada: Izlet u Park prirode Lonjsko polje (za 2 osobe)

2. nagrada: Top Terme d.o.o. Topusko – kupanje i ručak ( za 2 osobe)

3. nagrada: Bike avantura na Moslavačku goru ( za 4 osobe)

Veliko hvala svim sponzorima: TOP TERME d.o.o. Topusko, Park prirode Lonjsko polje, Žbica bike Kutina i Destinacijski menadžment ZRIN.

Sretno svima!