Ministarstvo kulture i medija, temeljem informacije zaprimljene od Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva, objavilo je obavijest o produljenju obustave Poziva „Umjetnost i kultura online.

 

Obustava počinje 9. lipnja 2021. u 10:00 sati.

 

Budući da zaprimljeni projektni prijedlozi iznosima dosežu 110 % ukupno raspoloživih sredstava predmetnog Poziva te da, do trenutka ove obavijesti za sve pristigle projektne prijedloge postupak dodjele nije u potpunosti okončan, Ministarstvo, sukladno važećim Uputama za prijavitelje, produljuje obustavu Poziva do 28. lipnja 2021. do 10:00 sati.

 

Projektni prijedlozi predani unutar razdoblja u kojem je ovaj Poziv obustavljen neće biti uključeni u postupak dodjele te ih se neće uzeti u razmatranje u slučaju ponovnog otvaranja Poziva.

 

Sve informacije dostupne su na: https://min-kulture.gov.hr/izdvojeno/izdvojena-desno/fondovi-eu/operativni-program-ucinkoviti-ljudski-potencijali-2014-2020/obavijesti/obavijest-o-obustavi-poziva-umjetnost-i-kultura-online/21011