Poduzetnički inkubator PISMO powered by A1, ponovno otvara vrata svojih edukacija za buduće gamedevelopere. Ove edukacije pružaju polaznicima priliku da nauče kako kreirati videoigre koristeći programe Blender i Unity. Edukacije su potpuno besplatne, a polaznici će biti plaćeni tijekom trajanja programa.

“U središtu hrvatske gaming industrije, obrazovanje predstavlja neizostavan temelj našeg djelovanja. Ovo će biti 9. generacija polaznika edukacija. Blender i Unity i dalje dominiraju kao najpopularniji alati među hrvatskim gamedev studijima, stoga nastavljamo s usmjeravanjem u tom smjeru. Prije svake edukacije pažljivo analiziramo trenutne trendove na tržištu i očekivane projekte u bliskoj budućnosti kako bismo prilagodili program. Oblikovanje stručnjaka koje tržište nestrpljivo očekuje, naša je misija. Iako prethodno iskustvo nije obavezno, provest ćemo testiranje i intervjuirati svakog kandidata.“, poručili su iz tima inkubatora PISMO koji prikupljaju prijave zainteresiranih budućih gamedevelopera.

Gaming inkubator PISMO broji više od 80 start-upova. Većina njih, ključno je znanje upravo stekla kroz edukacije u inkubatoru, a nakon nekoliko godina postojanja, ti start-upovi su realizirali preko 1000 projekata. Edukacija se odvija uz podršku mjere osposobljavanja na radnom mjestu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a polaznici primaju minimalnu hrvatsku plaću i pokriveni su im putni troškovi tijekom trajanja edukacije.

Prijave su otvorene do 15.3. Ne propustite ovu izvanrednu priliku! Za više informacija i prijavu posjetite: https://inkubator-pismo.eu/edukacije/