OTVOREN JE POZIV ZA KREATIVNE PROFESIONALCE ZA PODRŠKU U KO-PRODUKCIJI OZBILJNE IGRE O PODVODNOJ KULTURNOJ BAŠTINI

CREAMARE tim razvija Ozbiljnu Igru koja će se odvijati u distopijskoj budućnosti, gdje će igrači imati priliku istraživati devet stvarnih mediteranskih podmorskih arheoloških nalazišta i suočiti se s ekološkim izazovima.

Ako ste bavite 3D modeliranjem, animacijama, kreiranjem Unity terena ili skladanjem glazbe za igre i želite sudjelovati u stvaranju igre te doprinijeti podizanju svijesti o ekologiji i podmorskoj kulturnoj baštini, ovo je prava prilika da se uključite u inovativni projekt i surađujete s međunarodnim stručnjacima i istraživačima.

Poziv je otvoren za odabir 6 kreativnih profesionalaca:

  • 3D umjetnici – 2 osobe
  • 3D dizajneri razine Unity platforme – 3 osobe
  • Dizajner zvuka – 1 osoba

CREAMARE pruža jedinstvenu priliku odabranim kreativnim profesionalcima da steknu iskustvo rada na razvoju Ozbiljne Igre unutar okvira međunarodne suradnje. Sudjelovanje u jednotjednom fizičkom rezidencijskom programu u Italiji omogućeno je uz podršku Općine Cosenza.

Putovanje i smještaj za rezidencijski program u Italiji pokriveni su od strane CREAMARE konzorcija.

Honorar: 5000 EUR (bruto iznos)

Rok za prijave je 15. srpnja 2023. godine.

Više informacija o PRIJAVI na https://deskkultura.hr/hr/novosti/otvoren-poziv-za-kreativne-profesionalce-u-okviru-projekta-creamare