SI-MO-RA d.o.o. je objavila JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ZAKUP POSLOVNOG PROSTORA. Prostori se brzo pune pa požurite sa svojim prijavama. Na poveznici dolje možete vidjeti koji su slobodni poslovni prostori.

Predmet Javnog poziva su poslovni prostori koji se nalaze u Poduzetničkom inkubatoru PISMO Novska, na adresi Trg Luke Ilića Oriovčanina 8, Novska.

Pravo na podnošenje pisane ponude imaju mikro i mala trgovačka društva (d.o.o. ili j.d.o.o.), obrti te fizičke osobe. Fizičke osobe imaju obvezu u roku od dva mjeseca od potpisivanja ugovora o zakupu poslovnog prostora registrirati trgovačko društvo ili obrt. Navedeni pravni subjekti moraju biti registrirani za djelatnosti računalnog programiranja i povezanih djelatnosti s naglaskom na gaming industriju.

U navedenim prostorima osiguran je priključak Interneta koji iznosi 200,00 kuna po prostoru/uredu. Ukoliko je više poslovnih subjekata u jednom prostoru iznos od 200,00 kuna se dijeli na broj poslovnih subjekata.

Javni poziv trajno je otvoren, do davanja u zakup svih ponuđenih prostora. Evaluacija ponuda raditi će se svakih 15 dana od dana objave Poziva nakon čega će se potpisivati Ugovori o zakupu poslovnog prostora. Ispod se nalazi tekst javnog poziva, tlocrt prostorija i obrazac zahtjeva.

Tlocrt – ažurirano 10.6.2019.

Javni poziv za zakup poslovnog prostora

Obrazac zahtjeva