HGK ŽK Sisak organizira Info dan HBOR-a za članice Hrvatske gospodarske komore s područja Sisačko-moslavačke županije koji će se održati u četvrtak 7. ožujka 2024. od 11 sati u ŽK Sisak na adresi Kranjčevićeva 11b (prostor iznad poslovnice Addiko bank d.d.).

S poduzetnicima će razgovarati Frana Lokas Mudrovčić, voditeljica Područnog ureda za Liku, koja će članicama HGK približiti konkretne i detaljne informacije o mogućnostima financiranja njihovih projekata.

Predviđeno trajanje razgovora s pojedinim poduzetnikom je 30 minuta. Broj prijava je ograničen.

Prijava je obvezna putem portala Digitalna komora do srijede, 6. ožujka do 12 sati. Prijavljeni će povratno biti obaviješteni o terminu pojedinačnog razgovora na kontakte navedene u prijavi (pod Napomenu navedite broj telefona za kontakt).

Više informacija za registraciju na portal možete pronaći na poveznici.