Povodom obilježavanja Dana hrvatskih branitelja Sisačko-moslavačke županije, Sisačko-moslavačka županija objavljuje Javni poziv za dostavu likovnih i literarnih radova na temu “Hrvatski branitelji – junaci modernog doba”.

Pozivaju se učenici 4. razreda osnovnih škola s područja Sisačko-moslavačke županije na dostavu likovnih radova i učenici 8. razreda osnovnih škola na dostavu literarnih radova te na taj način priključe obilježavanju Dana hrvatskih branitelja Sisačko-moslavačke županije.

Jedna osnovna škola odabire i dostavlja do 5 likovnih i/ili do 5 literarnih radova učenika.

Javni poziv je otvoren do 10. listopada 2023. godine.

Više informacija: https://www.smz.hr/natj/javni/109-smz/njp/ured-zupana/10207-javni-poziv-za-dostavu-likovnih-i-literarnih-radova-na-temu-hrvatski-branitelji-junaci-modernog-doba