Tehnička škola Sisak u suradnji sa Sisačko-moslavačkom županijom organizira prvi sajam video igara u Sisku. Gejmomanija će se održati u srijedu, 7. lipnja 2023. godine u hotelu Panonija u Sisku od 9:30 do 17 sati. Riječ je o pravoj poslastici za sve koji žele saznati sve o gaming industriji.

Na gejmomaniji će se predstaviti učenici Tehničke škole Sisak koji su prvi u Hrvatskoj završili program obrazovanja – tehničar za razvoj videoigara. Učenici će predstaviti program obrazovanja i svoje završne radove – videoigre koje će posjetitelji moći igrati.

Na programu je i zanimljiva panel rasprava na temu „Što nakon srednje, stanje industrije video igara, zapošljivost u industriji video igara“. Pored toga, Algebra će prisutnima predstaviti svoj novi preddiplomski studij, dok će Poslovno učilište Zagreb govoriti o poslovnim aspektima gaming industrije.

Na programu je i natjecanje u igranju video igara, kviz, a za vrhunsku atmosferu pobrinut će se NERED. Vidimo se na gejmomaniji!