Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, kao Posredničko tijelo u okviru Operativnog programa za hranu i/ili osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014. – 2020., obustavlja otvoreni trajni Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2019. – 2020.)“, u razdoblju od 25. listopada 2019. u 14:00 sati do kraja dana 10. prosinca 2019. godine.

Prema Uputama za prijavitelje propisano je da se Poziv obustavlja u trenutku kada zaprimljeni projektni prijedlozi u odnosu na zahtijevani iznos bespovratnih sredstava, dosegnu 105 % ukupno raspoloživog iznosa Poziva. Budući da su zaprimljeni projektni prijedlozi u odnosu na zahtijevani iznos bespovratnih sredstava dosegli 105 % ukupno raspoloživog iznosa Poziva, Poziv se obustavlja počevši od 25. listopada 2019. u 14:00 sati do kraja dana 10. prosinca 2019. godine.

Projektni prijedlozi podneseni na Poziv u razdoblju trajanja obustave neće biti uključeni u postupak dodjele te ih se neće dalje razmatrati u slučaju ponovnog otvaranja Poziva.

Sve informacije o Pozivu moguće je pronaći OVDJE