Razvojna agencija SIMORA poziva Vas na online događanje (Community Days) na temu zelene i digitalne tranzicije poduzeća koje će se održati u srijedu, 27. travnja 2022., od 10:00 do 13:00 sati putem Zoom platforme.

Na događanju će govoriti stručnjaci iz područja digitalne i zelene transformacije poduzeća, umjetne inteligencije i gaminga, te će se predstaviti regionalni i inozemni primjeri dobrih praksa.

Ovo događanje organizira se u sklopu projekta DIH World (https://dihworld.eu/), financiranog iz programa HORIZON, čiji je cilj ubrzati korištenje naprednih digitalnih tehnologija od strane europskih malih i srednjih poduzeća te im pružiti podršku u stvaranju konkurentnosti i izlasku na globalno tržište. Tu podršku omogućit će im osnaženi kapaciteti regionalnih digitalnih inovacijskih hubova u EU.

Vrijednost projekta DIH World veća je od 8 milijuna €, a projekt provodi konzorcij uz partnerstvo 27 regionalnih digitalnih inovacijskih hubova te 8 malih i srednjih poduzeća.

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na sudjelovanje u ovom događanju te Vas molimo da se registrirate putem ovog obrasca.

Uskoro objavljujemo i agendu događanja, kao i govornike koji će prisustvovati.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [271.43 KB]