Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županije najavljuje održavanje edukacije u prostoru Razvojne agencije SI-MO-RA (Rimska 28, Sisak) 13., 14. i 15. studenog 2019.. Cilj radionice je unaprijediti znanja i vještine predstavnika javno-pravnih tijela od interesa za gospodarski i društveni razvoj CZSS Kutina, CZSS-Glina i CZSS- Sisak o izradi projekata za pozive ESI fondova. Na radionici će se predstaviti ESI fondovi i operativni programi za razdoblje 2014.-2020. Upoznati će se sa uvodom u projektni ciklus, metodologijom projektnog ciklusa te fazama projektnog ciklusa. Edukaciju će održati stručnjakinja za ESI fondove i zaposlenica Regionalnog koordinatora SMŽ Ivana Butković. Sva javno-pravna tijela i javne ustanove s područja SMŽ zainteresirane  za radionicu mogu se javiti na e-mail: info@rk-smz.hr