U sklopu projekta Development of Cross-Border Cooperation Network of Creative Industries – CREATIVE@CBC financiranog iz europskog fonda za regionalni razvoj kroz IPA komponentu II – Prekogranična suradnja INTERREG IPA Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora 2014 – 2020, a kojega provodi Razvojna agencija Sisačko-moslavačke županije SI-MO-RA d.o.o. raspisuje se

JAVNI POZIV

za besplatnu edukaciju

Digitalni marketing

koja će se od 23. do 26.6. te od 19. do 21.7.2021.  održavati u Novskoj, u Kreativnom centru, Radnička bb – PISMO Novska, radnim danom od 9 do 16 sati

 

Cilj projekta Development of Cross-Border Cooperation Network of Creative Industries – CREATIVE@CBC je razvoj mreže kreativnih industrija i osnivanje kreativnih centara s ciljem promicanja novih poslovnih modela u svrhu poticanja gospodarskog razvoja. Kulturne i kreativne industrije pripadaju jednom od najbrže rastućih sektora i glavni su pokretači razvoja ekonomija razvijenih zemalja te predstavljaju i značajan izvor prihoda i zapošljavanja.

Program obuke iz digitalnog marketinga obuhvaća obrađivanje sljedećih tema: Digitalni marketing kao sredstvo unaprjeđenja poslovanja, Upotreba društvenih mreža za male i srednje poduzetnike, Kreiranje sadržaja na društvenim mrežama, stranicama, publikacijama i slično te SEO optimizacija.

Program je primarno namijenjen:

  • Mladim nezaposlenim osobama
  • Svima onima koji žele brzo pokrenuti samostalni posao, bilo kod nas ili putem interneta na globalnom nivou
  • Svima onima koji žele nadograditi već postojeća znanja i dodatno ih komercijalizirati
  • Svim ostalim zainteresiranim ljudima koji imaju želju steći znanja iz navedenih područja u cilju (samo)zapošljavanja.

 

          Najavljujemo edukaciju: Multimedija – ljeto 2021.

                            Prijave na simora@simora.hr do 20.6.2021.