U sklopu projekta DIH World, 14. lipnja 2021. održat će se online event Working Group (https://dihworld.eu/) pod nazivom „DIH-World Working Group: Policymakers and Digital Innovation Hubs as Promoters of Local Innovation“.

 

DIH World je inovativan projekt osnovan od strane Europske komisije, kroz program Horizon 2020, s ciljem ubrzanja prihvaćanja naprednih digitalnih tehnologija od strane europskih malih i srednjih poduzeća kako bi ih se podržalo u izgradnji održive konkurentne prednosti i dosezanja globalnih tržišta.

 

Ovaj event iznimna je prilika za razmjenu iskustva, ideja i dobre prakse s ostalim sudionicima kako bi se postigla pozitivna, interaktivna zajednica. Također, event je prilika da se doprinese oblikovanju europske rasprave o razvoju lokalnih inovacijskih ekosustava.

 

Podsjećamo, RA SIMORA partner je na ovom, 8.566.745,00 € vrijednom, europskom projektu sa svojim digitalnim inovacijskim hubom PISMO Inkubatorom

Više informacija o DIH World projektu pogledajte na: https://rk-smz.hr/dih-world/

 

Agenda eventa:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [43.42 KB]

 

Letak eventa:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [440.39 KB]

 

#DIHWorld