Projektni tim Projekta BAIF, kojim se uspostavlja novi financijski instrument za ulaganja s društvenim utjecajem, upućuje JAVNI POZIV startup-ovima, projektnim timovima i poduzetnicima početnicima za uključivanjem u program Projekta!
Nositelj projekta je Krapinsko-zagorska županija dok su koordinatori Zagorska razvojna agencija, Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije, Feelsgood Capital Partners i Hrvatska udruga poslodavaca.
Projekt je ukupno vrijedan 318.441,63 EUR, od čega se kroz potporu Europske komisije, EASI program, sufinancira 249.641,63 EUR, a ostatak sredstava vlastiti je doprinos partnera.

SUPER PRILIKA ZA STARUPOVE I PODUZETNIKE POČETNIKE

Imaš odličan projekt koji će stvoriti pozitivnu promjenu u društvu?
Želiš od ideje razviti biznis, ali ti nedostaju ključna znanja i alati za pokretanje poslovanja?
Želiš naučiti kako privući investitore i osigurati održivost poslovanja?
Želiš prezentirati svoj projekt/ideju investitorima te se pripremiti za financijsku potporu?
E onda tražimo baš tebe!
Program je namijenjen startupovima, projektnim timovima i poduzetnicima početnicima, a jedini uvjet je da razvijate ideju/proizvod/uslugu, koja ima potencijal učiniti svijet ljepšim mjestom! Nije nam bitno u kojoj ste fazi razvoja, jeste li negdje na početku balade ili se već spremate izaći na tržište, bitno nam je samo da vašom idejom/proizvodom/uslugaom krenete razvijati kriterije pozitivnog društvenog utjecaja!
KRAPINA, OSIJEK, RIJEKA, SPLIT – PROGRAMI I BOOTKAMPOVI ZA IZGRADNJU
KAPACITETA I INVESTICIJSKE SPREMNOSTI

TAILOR MADE BOUTIQUE PROGRAM PRILAGOĐEN VAŠIM POTREBAMA

Program radionica dizajniran je da zadovolji i najspecifičnije potrebe poduzetnika inovatora, a temelji se na online platformi za savladavanje poduzetničkih sadržaja, individualnom pristupu i savjetovanju, praktičnom radu te razmjeni iskustava i znanja..
Na kraju svakog programa dobit ćete priliku prezentirati svoj projekt/ideju potencijalnim investitorima te dobiti vlastitog “anđela”.

RASPORED PROGRAMA – TURNEJA PO HRVATSKOJ

Krećemo iz Krapine pa ovim pozivom poseban naglasak stavljamo na tvrtke/startupove koji gravitiraju tom području.
KRAPINA – 19.04. – 10.05., bootcamp 5.,6.,7. svibnja 2021. godine
OSIJEK – 03.05. – 24.05., bootcamp 19.,20.,21. svibnja, 2021. godine
RIJEKA – 28.06. – 18.07., bootcamp 14., 15, 16. srpnja, 2021. godine
SPLIT – 06.09. – 24.09., bootcamp 22., 23., 24. rujna 2021. godine

PRIJAVE
Prijave su otvorene od 10. ožuka do 10. travnja 2021. godine na poveznici:
Pridružite nam se u promicanju investicijskog ekosustava za ulaganja s društvenim utjecajem u Republici
Hrvatskoj te se kroz stručno vodstvo i savjetovanje pripremite za investiciju za vaš društveno koristan projekt!