Naziv natječaja:

POZIV ZA PODRŠKU NEVJEROJATNIM MLADIM PODUZETNICIMA

Objavljen:

ACT Grupa

Link:

https://nevjerojatni.hr/

Prihvatljivi korisnici:

  • Poduzetnici do 35 godina starosti

Prihvatljivi iznos:

  • 5.000,00 €

Prihvatljivi troškovi:

  • Podrška se sastoji od mentorstva za razvoj poduzeća od strane iskusnih profesionalaca iz mentorske mreže ACT Grupe i stručnjaka iz Raiffeisenbank Hrvatska te potpore u obliku usluga u vrijednosti 5.000 EUR

Sažetak natječaja:

Program Nevjerojatni ove će godine podržati 12 mladih poduzetnika i poduzetnica do 35 godina starosti. Podrška se sastoji od mentorstva za razvoj poduzeća od strane iskusnih profesionalaca iz mentorske mreže ACT Grupe i stručnjaka iz Raiffeisenbank Hrvatska te potpore u obliku usluga u vrijednosti 5.000 EUR. Osim toga u sklopu programa bit će organizirane edukacije o marketingu, prodaji, strategiji i financijama, ovisno o stvarnim potrebama korisnika i korisnica programa te osigurana promocija uključenih poduzetnika.

Rok za predaju dokumentacije:

  • Do 31.5.2022.

Kontakt odjel: poduzetnistvo@simora.hr