Prijavi se na Crowdfunding Bootcamp radionicu

53

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) u suradnji sa Europskom poduzetničkom mrežom (EEN) i Agencijom BRODOTO d.o.o. poziva vas na Crowdfunding Bootcamp radionicu koja će se održati u srijedu, 10. listopada 2018. godine s početkom u 10:30 sati u prostorijama Zagrebačkog inovacijskog centra – ZICER,  na VelesajmuSudjelovanje na radionici je besplatno, a broj mjesta je ograničen na 40.

Crowdfunding Bootcamp je radionica namijenjena poduzetnicima bez ili s površnim poznavanjem crowdfundinga, koja sudionicima prezentira crowdfunding na pristupačan i interaktivan način te ih educira o osnovnoj terminologiji, zahtjevima i mogućnostima koji su na raspolaganju budućim crowdfunderima.

Program i prijavu potražite OVDJE