Konzorcij projekta DIH-World poziva male i srednje poduzetnike i digitalne inovacijske hub-ove (DIH) da se prijave za prvi Open Call (otvoreni poziv) koji će odabrati i podržati do 35 eksperimenata vođenih malim i srednjim poduzećima (MSP) koji integriraju digitalne tehnologije u procese, proizvode ili usluge malih i srednjih poduzeća.

 

Otvoreni pozivi osmišljeni su kako bi podržali eksperimente u digitalizaciji te uključuju DIH-ove i MSP-ove iz proizvodnog sektora. Inovativni eksperimenti dobit će do 95.000,00 EUR za potporu integraciji digitalnih tehnologija u procese, proizvode ili usluge. Odabrani inovativni tehnološki eksperimenti pridružit će se zajednici DIH-World, pojačati interakciju i prekograničnu suradnju između DIH-ova i MSP-ova, kao i među DIH-ima iz Europske mreže.

 

Prijave: https://dihworld.eu/open-calls/

 

#DIHWorld