Projekt PISMO dobitnik je nacionalne nagrade u sklopu natječaja za Europsku nagradu za promicanje poduzetništva. U Grazu će se 20.11.2018. održati predstavljanje dobitnika ove nagrade na europskoj razini.

„Europska nagrada za promicanje poduzetništva 2018“ (European Enterprise Promotion Awards – EEPA 2018) je priznanje kojim Europska komisija svake godine nagrađuje projekte/inicijative koje s ciljem poticanja poduzetništva i razvoja malog gospodarstva, provode javna tijela samostalno ili u javno-privatnom partnerstvu s poduzetnicima.

Ova nagrada pokrenuta je kako bi se kroz primjere najboljih politika i praksi otvorile nove mogućnosti za lokalnu i regionalnu razinu s ciljem razvoja poduzetništva, zapošljavanja i zadržavanja stanovništva u njihovim sredinama.

Ponosni smo što je Europska komisija prepoznala kvalitetu projekta PISMO te ćemo sudjelovati na svečanosti proglašenja pobjednika odnosno dodjele EEPA 2018 nagrada, koja će se 20.11.2018.godine održati u Grazu.

Da se još malo pohvalimo, prošle godine je ovu prestižnu nagradu osvojio naš projekt „PUN CEKER – kupujmo lokalno“.

#smžsredištegamingindustrije #EEPA2018 @PromotingEnterprise