Sisačko-moslavačka županija objavila je Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za projekte/programe iz raspoloživih sredstava Proračuna Sisačko-moslavačke županije, Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje za 2024. godinu.

Predmet ovog Javnog natječaja je dodjela financijskih potpora za projekte/programe udruga proisteklih iz Domovinskog rata i 2. svjetskog rata.

Opći cilj ovoga Javnog natječaja je institucionalno osnažiti udruge proistekle iz Domovinskog rata i 2. svjetskog rata te ih poduprijeti u prioritetnom području jačanja kapaciteta rada udruga proisteklih iz Domovinskog rata i 2. svjetskog rata.

Najmanji iznos financijske potpore po programu/projektu je 500 €.

Najveći iznos financijske potpore po programu/projektu je 11.000 €.

Prijave se podnose isključivo na adresu elektroničke pošte: javninatjecaj-udruge@smz.hr

Sva potrebna dokumentacija dostupna je na: Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za projekte/programe iz raspoloživih sredstava Proračuna Sisačko-moslavačke županije – Sisačko-moslavačka županija (smz.hr)

Rok za dostavu prijedloga projekata/programa je 30 dana od dana objave Javnog natječaja počevši od 2. siječnja 2024. godine.

Kontakt: obrazovanje@simora.hr ili 044 660 115