Sa gaming edukacijom, u sklopu projekta “Sisačko-moslavačka županija središte gaming industrije”, startala je i treća generacija polaznika. Ovog puta tražilo se i mjesto više, što znači da se proširio glas o nama te da su “gameri” prepoznali kvalitetu i brojne mogućnosti koje pružamo svojim polaznicima.

Upravo zato u utorak, 26.11.2019. godine polaznicima smo priredili bonus. Predstavili smo im novi natječaj Kreativna Europa, Potprogram Media, Potpora za razvoj europskih videoigara u sklopu kojeg mogu ostvariti novčanu potporu za inovativne i kreativne video igre. Nakon toga nas je posjetio Tomislav Pongrac, kreativni direktor Gamepiresa koji im je dao savjete kako što uspješnije sudjelovati na ovom natječaju. Osim toga, polaznici su mogli čuti kako je izgledao njegov put do uspjeha. Hvala Tomislavu Pongracu na inspirativnoj priči.