Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja organizira konferenciju “Energetska obnova višestambenih zgrada” koja će se održati u srijedu 4. prosinca 2019. godine, u hotelu International u Zagrebu. Cilj konferencije je prezentiranje novog Poziva na dostavu projektnih prijedloga “Energetska obnova višestambenih zgrada”.
Konferencija je namijenjena prvenstveno zainteresiranim upraviteljima i predstavnicima suvlasnika višestambenih zgrada kao potencijalnim prijaviteljima na novi poziv.

Otvorit će je potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske i ministar graditeljstva i prostornoga uređenja Predrag Štromar, a u uvodnom dijelu će se sudionicima obratiti i predstavnici Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije te Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.

Sve informacije o konferenciji i prijave potražite OVDJE