Ministarstvo hrvatskih branitelja objavilo je ponovno pokretanje rokova u Javnom pozivu za dodjelu potpora za samozapošljavanje. Cilj Javnog poziva je otvaranje novih radnih mjesta za osobe iz ciljne skupine Programa stručnog osposobljavanja i zapošljavanja hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji

Sukladno Izmjenama i dopunama Javnog poziva za dodjelu potpora za samozapošljavanje u sklopu EU projekta „Samozapošljavanje hrvatskih branitelja, djece smrtno stradalih ili nestalih hrvatskih branitelja, djece dragovoljaca iz Domovinskog rata i djece hrvatskih ratnih vojnih invalida iz Domovinskog rata“ od 23. ožujka 2020. godine, određeno je privremeno prekidanje rokova definiranih Javnim pozivom.

Više informacija potražite na https://branitelji.gov.hr/vijesti/ponovno-pokretanje-rokova-u-javnom-pozivu-za-dodjelu-potpora-za-samozaposljavanje/3698