Na portalu financijskepodrske.hr otvorene su prijave na online radionicu “Kako izraditi strateški i operativni plan organizacija civilnoga društva?” koju će 16. lipnja 2020. održati Udruga SMART iz Rijeke.

Cilj ove online radionice je upoznati sudionike/ce s postupkom strateškog planiranja te ključnim tehnikama i alatima koji se u tom procesu koriste. Svi prijavljeni sudionici po isteku roka za prijavu na radionicu elektronskom poštom će dobiti poveznicu za pristupanje radionici te poveznicu na radni materijal koji će olakšati korištenje spomenute platforme i sudjelovanje na radionici.

Radionicu će voditi Zvijezdana Schulz Vugrin i Igor Bajok iz Udruge za razvoj civilnog društva SMART.

PRIJAVA NA RADIONICU 16.06.2020. (09:00h) – 16.06.2020. (12:00h)

Radionica je namijenjena udrugama i drugim potencijalnim prijaviteljima na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda, a organizira se u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva te u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama, među kojima je i udruga SMART iz Rijeke.