Prijave na Poziv za dodjelu bespovratnih financijskih sredstava – Provedba mjera zaštite kulturne baštine oštećene u seriji potresa s epicentrom na području Sisačko-moslavačke županije počevši od 28. prosinca 2020. godine na području Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije, Karlovačke županije, Varaždinske županije, Međimurske županije, Brodsko-posavske županije, Koprivničko-križevačke županije i Bjelovarsko-bilogorske županije, ponovno su otvorene nakon zaključenja privremene obustave.

Poziv je ponovno otvoren uz određene izmjene, stoga pozivamo prijavitelje da se putem novih Uputa upoznaju s pravilima o načinu podnošenja projektnih prijedloga, kriterijima prihvatljivosti projektnih prijedloga, prijavitelja, operacija, troškova i aktivnosti te s pravilima provedbe postupka dodjele bespovratnih financijskih sredstava u okviru ovog Poziva.

Više na linku:

https://min-kulture.gov.hr/vijesti-8/21932