Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju poslala je poljoprivrednicima diljem Republike Hrvatske nove ugovore za mjere iz Programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020. u vrijednosti potpore od gotovo 25 milijuna kuna.

Za operaciju 6.3.1. Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava poslani su ugovori u vrijednosti većoj od 17 milijuna kuna, pri čemu je svakom poljoprivredniku odobreno 15.000,00 eura u kunskoj protuvrijednosti. Riječ je o poljoprivrednicima čija su gospodarstva ekonomske veličine od 2.000,00 eura do 7.999,00 eura, a koji će taj novac iskoristiti za ulaganja u razne aktivnosti na svojim OPG-ovima.

 

Ova potpora uključila je i brojne poljoprivrednike čiju je projektnu pripremu provodila SIMORA!

 

Čestitamo svima! 🙂

 

https://www.apprrr.hr/na-adrese-poljoprivrednika-poslani-novi-ugovori-vrijedni-gotovo-25-milijuna-kuna/