Prošli tjedan je održano prvo izdanje Reboot Online Games Week. Predstavili smo PISMO, gaming edukaciju koju održavamo tamo, mogućnosti koje se nude mladim poduzetnicima u gamingu, ali i što planiramo dalje. Ove godine nije bilo druženja na zaigranim štandovima Zagrebačkog velesajma, prilagodili smo se situaciji i uključili onako kako je jedino bilo moguće ONLINE.

Dominik Cvetkovski, naš stručnjak za UNITY otvorio je niz, predstavio je PISMO i gaming edukaciju koju održava. Zatim je uslijedilo predstavljanje samih polaznika edukacije. Oni su predstavili svoje prve video igre i buduće planove.

Na Reboot Online Games Week gostovao je i Mario Čelan, direktor Razvojne agencije SIMORA i idejni začetnik inicijative “Sisačko-moslavačka županija središte gaming industrije”. Tema je bila “Novska kao hrvatski El Dorado video igara”.

Ako ste propustili nešto od ovoga, klik na video ispod i pogledajte svih sedam gostujućih epizoda: