Javna ustanova Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županije kao nositelj projekta „Zajedno do sredstava iz ESI fondova“ održat će okrugli stol „Mogućnosti financiranja iz ESI fondova“.

Na okrugli stol su pozvani djelatnici jedinice lokalne i regionalne samouprave i ostalih ustanova i tvrtki koji kojima su jedinice lokalne i regionalne uprave vlasnici ili osnivači, te ostali zainteresirani.

Okrugli stol će se održati 8. veljače 2019. (petak) godine u prostorijama Općine Sunja,  Sunja, Trg kralja Tomislava 3.

Uvodno izlaganje održat će Tatjana Puškarić iz javne ustanove Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županije.

Molimo sve zainteresirane da nam do četvrtka, 7.2.2019. potvrdite Vaš dolazak na gore navedeni okrugli stol na broj telefona 044/544 204 ili na e-mail: tpuskaric@rk-smz.hr