U periodu od 25. do 29. listopada 2021. u Sisku će se održati sastanci i pripadajuće aktivnosti projekta OBEC, odnosno članova projektnih timova iz Hrvatske (SIMORA), Belgije (EURADA), Švedske (SWIDEAS) te Italije (UNI URB i LAI-MOMO).

Ovo će biti jedinstvena prilika da svi članovi projektnih timova, na jednom mjestu, analiziraju dosadašnje uspjehe provedbe projekta OBEC, financiranog iz programa Erasmus+, razmijene ideje i vizije za daljnje provedbene aktivnosti te nastave ka ostvarenju daljnjih uspješnih rezultata.

O projektu OBEC više informacija možete pročitati u rubrici OBEC, gdje možete pogledati i brošuru, newslettere i izvještaj o provedbi prvog dijela projekta.

Razvojna agencija SIMORA, kao jedan od partnera projekta, pratit će sve petodnevne aktivnosti koje slijede i o njima izvještavati na svojim društvenim mrežama.

 

#staytuned