INA – Industrija nafte d.d. raspisala je NATJEČAJ ZA SUFINANCIRANJE PROJEKATA U PODRUČJU ZAŠTITE OKOLIŠA I PRIRODE 2020.

 

PREDMET NATJEČAJA:

INA provodi Zeleni pojasprogram koji se bavi zaštitom okoliša i prirode, a u čijem je fokusu sufinanciranje projekata i uključivanje lokalne zajednice u različite aktivnosti. Poseban potprogram Zelenog pojasa u 2020. godini su klimatske aktivnosti odnosno aktivnosti na ublažavanju i prilagodbi klimatskim promjenama.

 

KORISNICI SREDSTAVA:

Pravo na prijavu imaju organizacije civilnog društva, javne obrazovne ustanove, parkovi prirode i dobrovoljna vatrogasna društva sa sjedištem u RH. Jedna organizacija može prijaviti najviše tri projekta.

 

Maksimalni mogući iznos sufinanciranja po projektu iznosi 30.000,00 kuna.

 

Rok prijave je 16.10.2020.

 

Sve informacije dostupne su na:

https://www.ina.hr/zelenipojas/uvjeti-natjecaja/