Središnji državni ured za demografiju i mlade objavljuje natječaj za dodjelu  priznanja “Poslodavac prijatelj obitelji” u 2020. godini

 

Pozivaju se pravne osobe za prijavu trgovačkih društava na natječaj u četiri kategorije:

  1. mikro (do 10 zaposlenika),
  2. mala (od 11 do 50 zaposlenika),
  3. srednja (od 51 do 250 zaposlenika), i
  4. velika (od 251 i više zaposlenika).

 

Priznanje “Poslodavac prijatelj obitelji” dodijelit će se poslodavcima s najkvalitetnijim rješenjima u postizanju prijateljskog ozračja prema zaposlenicima i njihovim obiteljima te poslodavcima koji kroz svoje poslovanje nude kvalitetne programe skrbi za zaposlenike te inovativna rješenja koja pozitivno doprinose usklađivanju poslovnog i privatnog života zaposlenika.

 

Prijave su otvorene do 20.12.2020.

 

Obrazac za prijavu dostupan je na poveznici: Upitnik “Poslodavac prijatelj obitelji” , a sve informacije pronađite na: https://demografijaimladi.gov.hr/vijesti-4693/natjecaj-za-dodjelu-priznanja-poslodavac-prijatelj-obitelji-5785/5785?utm_source=facebook&utm_medium=traffic&utm_campaign=interesi&utm_content=single+image-Z&fbclid=IwAR3WaVst1MyHehsPzPouUl6K-o4TH_uOPdU4LlIjMtDG8enY3oVYgjKBE2k

 

 

 

Izvor naslovne slike: Središnji državni ured za demografiju i mlade, https://demografijaimladi.gov.hr/