Regionalni koordinator će održati edukaciju u prostoru Doma zdravlja Kutina

28

Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županije najavljuje održavanje edukacije u prostoru Doma zdravlja Kutina koji će se održati 24., 27. i 28. svibnja 2019. Cilj radionice je unaprijediti znanja i vještine predstavnika javno-pravnih tijela od interesa za gospodarski i društveni razvoj. Na radionici će se predstaviti ESI fondovi i operativni programi za razdoblje 2014.-2020. Upoznati će se sa uvodom u projektni ciklus, metodologijom projektnog ciklusa te fazama projektnog ciklusa. Edukaciju će održati stručnjakinja za ESI fondove  i zaposlenica Regionalnog koordinatora SMŽ Ivana Butković. Sva javno-pravna tijela i javne ustanove s područja SMŽ zainteresirane  za radionicu mogu se javiti na e-mail: info@rk-smz.hr

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj