Razvojna agencija SI-MO-RA i Poslovni inkubator/DIH PISMO u suradnji s DIHELP ACADEMY organiziraju u Sisku poludnevnu radionicu na temu digitalne transformacije Sisačko-moslavačke županije. Cilj je okupiti sudionike i olakšati razmjenu ideja o glavnim izazovima digitalizacije u našoj županiji i kako ih učinkovito riješiti.

Glavna prepreka u procesu digitalne transformacije pravnih subjekata u našoj županiji je nedostatak znanja i otežan pristup inovativnim i digitalnim tehnologijama. Upravo inkubator PISMO ima status Digital innovation hub, što za cilj ima povezati MSP-ove na području Sisačko-moslavačke županije (a i šire) s inovativnim digitalnim tehnologijama.

Datum: 26.9.2019.

Vrijeme: 9:00 h – 15:00 h

Lokacija: Rimska 28, Sisak, 1 kat

Ulaz je besplatan, a prijave su otvorene do 20. rujna. Za registraciju molimo pošaljite nam e-mail na: info@inkubator-pismo.eu