Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju poslala je, na adrese poljoprivrednika diljem Hrvatske, nove ugovore za mjere iz Programa ruralnog razvoja RH 2014.-2020., njih 235 u vrijednosti potpore od gotovo 38 milijuna kuna.

Za operaciju 6.3.1. Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava poslano je 210 ugovora u vrijednosti većoj od 23,4 milijuna kuna, pri čemu je svakom poljoprivredniku odobreno 15.000,00 eura u kunskoj protuvrijednosti namijenjenih za ulaganja u razne aktivnosti na OPG-ovima.

Za operaciju 8.5.2. Uspostava i uređenje poučnih staza, vidikovaca i ostale manje infrastrukture poslana su 25 ugovora vrijedna 14,1 milijun kuna sa svrhom javne dobrobiti i rekreacijske vrijednosti šuma te povećanja svijesti javnosti o važnosti očuvanja i održivog upravljanja šumskim ekosustavima,  kao i očuvanja i poboljšanja biološke raznolikosti.

 

Čestitke svima! 🙂

 

https://www.apprrr.hr/na-adrese-poljoprivrednika-poslani-novi-ugovori-vrijedni-gotovo-38-milijuna-kuna/