Projekt Pokreni, razvij, rasti – dobar poduzetnik za snažno poduzetništvo u SMŽ ima cilj stvaranja povoljnog poduzetničkog okruženja na području Sisačko-moslavačke županije pružanjem seta usluga poduzetnicima u svim fazama razvoja.

Slijedom posljedica krize, uzrokovane koronavirusom, koja je pogodila cjelokupno hrvatsko gospodarstvo, a posebice sektor prometa, Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture  objavilo je poziv poduzetnicima za korištenje sredstava iz programa državnih potpora u sklopu mjera gospodarskog oporavka Vlade Republike Hrvatske.

Provedbena tijela programa dodjele su Hrvatska banka za obnovu i razvitak (HBOR) i Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) koji će dodjeljivati pojedinačne potpore korisnicima koji ispunjavaju uvjete iz programa.

 

Za više informacija kontaktirajte nas na simora@simora.hr i/ili 044/544 205.