Tim za ruralni razvoj Razvojne agencija SIMORA i kontrolori Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju posjetili su SIMORA-inog klijenta PBC ŠPENDIĆ OBRT ZA PROIZVODNJU, TRGOVINU I USLUGE, VL. ANITA JUPEK, iz Nove Subocke, kako bi se napravila usporedba nalaza administrativne kontrole i kontrole na terenu.

Ovaj projekt uspješno je proveden te će korisniku uskoro biti izdana Odluka o isplati sredstava.

Projekt je financiran u 50%-tnom iznosu iz tipa operacije 8.6.2 “Modernizacija tehnologija, strojeva, alata i opreme u predindustrijskoj preradi drva” Programa ruralnog razvoja.

Vrijednost projekta je 214.239,18 kn, a uključivao je nabavu linije za cijepanje i rezanje drva.

 

Čestitamo našem klijentu na uspješno provedenom projektu te zahvaljujemo na odličnoj suradnji! 🙂

 

SIMORA čvrsto stoji uz sve svoje klijente i redovito ih prati, a vas pozivamo da nas i dalje pratite na web stranici i svim društvenim mrežama gdje ćemo i dalje redovito obavještavati o brojnim provedenim projektima, kao i onima koji su u provedbi.