Grad Novska i poslovni tjednik LIDER u rujnu pripremaju veliku konferenciju posvećenu poduzetnicima i investitorima. U Poduzetničkom inkubatoru PISMO predstavit će se tako brojne pogodnosti koje nude novljanske poduzetničke zone, ali i predstaviti mjere za poduzetnike koje se odnose i na Sisačko-moslavačku županiju.

Novska je grad s poduzetničkim zonama u kojima su mnogi do sada našli odgovarajuće okruženje za svoje poslovne pothvate. Naime, uz uspješnu drvnu i metalnu industriju te poljoprivrednu proizvodnju, Novska je u posljednjih nekoliko godina postala posebno zanimljiva i onima iz ICT i gaming svijeta.

Upravo zato, ali i kako bi se upoznali s mogućnostima i potencijalima koje nudi Novska te možda i ponešto naučili, pridružite se investicijskoj konferenciji ‘Invest in Novska‘. Konferencija će se održati 8. rujna u Poduzetničkom inkubatoru Pismo. Sudjelovanje na konferenciji je slobodno uz prethodnu PRIJAVU.