SI-MO-RA d.o.o. objavljuje JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ZAKUP POSLOVNOG PROSTORA.

Predmet Javnog poziva su poslovni prostori koji se nalaze u Poduzetničkom inkubatoru PISMO Novska, na adresi Trg Luke Ilića Oriovčanina 8, Novska.

Pravo na podnošenje pisane ponude imaju mikro i mala trgovačka društva (d.o.o. ili j.d.o.o.), obrti te fizičke osobe. Fizičke osobe imaju obvezu u roku od dva mjeseca od potpisivanja ugovora o zakupu poslovnog prostora registrirati trgovačko društvo ili obrt. Navedeni pravni subjekti moraju biti registrirani za djelatnosti računalnog programiranja i povezanih djelatnosti s naglaskom na gaming industriju.

U navedenim prostorima osiguran je priključak Interneta koji iznosi 200,00 kuna po prostoru/uredu. Ukoliko je više poslovnih subjekata u jednom prostoru iznos od 200,00 kuna se dijeli na broj poslovnih subjekata.

Javni poziv trajno je otvoren, do davanja u zakup svih ponuđenih prostora. Evaluacija ponuda raditi će se svakih 15 dana od dana objave Poziva nakon čega će se potpisivati Ugovori o zakupu poslovnog prostora. Ispod se nalazi tekst javnog poziva, tlocrt prostorija i obrazac zahtjeva.

Javni poziv za zakup poslovnog prostora

Obrazac zahtjeva

Tlocrt prostorija