Sisačko-moslavačka županija objavila je Javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava za obnovu objekata javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava na potresom pogođenom području SMŽ.

Predmet ovoga poziva je dodjela bespovratnih sredstava za obnovu objekata javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava na potresom pogođenom području SMŽ.

Svrha poziva je uspostava redovnog funkcioniranja sustava vatrogastva na području SMŽ.

Prihvatljivi prijavitelji su JVP-ovi i DVD-ovi na području SMŽ čiji su objekti stradali u potresima 28. i 29.12.2020. te potresima koji su uslijedili nakon toga.

Rok: 15.5.2024.

Poveznica: Javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava za obnovu objekata javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava na potresom pogođenom području SMŽ – Sisačko-moslavačka županija (smz.hr)