Središnji državni ured za demografiju i mlade objavio je Javni poziv Sisačko-moslavačkoj, Osječko-baranjskoj i Zadarskoj županiji te gradovima s područja navedenih županija za financijsku potporu za osnivanje i/ili opremanje centara za mlade u 2024. godini.

Ukupan iznos sredstava osiguran za provedbu Poziva iznosi 132.724,00 eura:

  • Za Sisačko-moslavačku županiju i gradove s područja Sisačko-moslavačke županije osiguran je ukupan iznos od 79.634,00 eura za osnivanje i/ili opremanje najmanje dva (2) centra za mlade
  • Za Osječko-baranjsku županiju i gradove s područja Osječko-baranjske županije osiguran je ukupan iznos od 26.545,00 eura za osnivanje i/ili opremanje jednog (1) centra za mlade
  • Za Zadarsku županiju i gradove s područja Zadarske županije osiguran je ukupan iznos od 26.545,00 eura za osnivanje i/ili opremanje jednog (1) centra za mlade

Više informacija i dokumentaciju, možete pronaći na poveznici: https://demografijaimladi.gov.hr/vijesti-4693/javni-poziv-sisacko-moslavackoj-osjecko-baranjskoj-i-zadarskoj-zupaniji-za-financijsku-potporu-za-osnivanje-i-ili-opremanje-centara-za-mlade-u-2024-godini/6975