I ove godine Zaklada “Hrvatska za djecu” u okviru projekta “I ja putujem” omogućuje putovanja potrebitoj djeci i njihovim obiteljima.

Ako želite svom djetetu / djeci ispuniti san i omogućiti im nezaboravno ljetovanje, pošaljite nam pismo na temu: Mom djetetu / Mojoj djeci i ispunite potrebne izjave.
Prijave za putovanje šaljite isključivo na e-mail adresu: info@zhzd.hr u pdf. ili jpg. formatu (slika ili scan dokumenata).

Pravo na prijavu imaju obitelji i djeca koja nisu koristila istu ili sličnu potporu za ljetovanje u 2020. godini, niti su osvojili pravo na obiteljsko putovanje u sklopu projekta Zaklade „Hrvatska za djecu“ „I ja putujem“ za 2018. i 2019. godinu. Rok za prijavu je 28.5.2020. a ostale uvjete te izjave koje je potrebno ispuniti pogledajte na sljedećem linku: https://www.zhzd.hr/obavijesti/