Sisačko-moslavačka županija objavila Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za projekte/programe udruga iz raspoloživih sredstava Proračuna SMŽ Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje za 2022. godinu.

Predmet ovoga Javnog natječaja je dodjela financijskih potpora za projekte/programe udruga proisteklih iz Domovinskog rata i 2. svjetskog rata za čiju su provedbu osigurana sredstva u Proračunu SMŽ za 2022. godinu.

Opći cilj ovog Javnog natječaja je institucionalno osnažiti udruge proistekle iz Domovinskog rata i 2. svjetskog rata te ih poduprijeti u prioritetnom području jačanja kapaciteta rada udruga proisteklih iz Domovinskog i 2. svjetskog rata.

Ukupna planirana sredstva koja se dodjeljuju po Javnom natječaju iznose 400.000,00 kuna. Najmanji iznos financijske potpore po projektu/programu iznosi 3.000,00 kuna, a najveći iznos financijske potpore iznosi 80.000,00 kuna.

Rok za podnošenje prijava na Javni natječaj je 30 dana od dana objave Javnog natječaja počevši od 17.1.2022.

Poveznica: https://www.smz.hr/natjecaji/110-zdravstvo-socijalna-skrb-i-branitelji/9174-javni-natjecaj-za-dodjelu-financijskih-potpora-za-projekte-programe-udruga