Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr otvorila je prijave na tri online radionice. Prva dvodnevna radionica održat će se 5. i 6. srpnja 2022, a druge dvije radionice održat će se 7. srpnja 2022.

Prijava i više informacija o radionicama na poveznicama:
DVODNEVNA ONLINE RADIONICA DKOLEKTIVA, 5. i 6.7.2022. – Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba u lokalnoj zajednici

ONLINE RADIONICA ACT GRUPE – 7.7.2022. – Modeli unutarnjeg i vanjskog vrednovanja djelovanja/programa OCD-a (Unutarnje vrednovanje)

ONLINE RADIONICA UDRUGE MI SPLIT, 7.7.2022. – Modeli zagovaranja za pozitivne promjene u lokalnim zajednicama

Radionice organizira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica koji provodi u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama – udruga SMART, Udruga „MI“- Split, Centar za civilne inicijative, ACT grupa, DKolektiv – organizacija za društveni razvoj.

(strukturnifondovi.hr)