Stručni tim za energetsku učinkovitost RA SIMORA (Marko Gašljević , Irena Mihanić, Anton Sarić ) posjetio je Područni razredni odjel Bročice (OŠ Novska) na adresi Sv. Mihovila 78, Novska kako bi popratio stanje energetske obnove zgrade.

Nositelj projekta je Sisačko-moslavačka županija, a prijavu i provedbu projekta provodila je RA SIMORA.

Ovim projektom provodile su se aktivnosti s ciljem smanjenja potrošnje energije zgrade što će rezultirati povećanjem ugode boravka učenika i djelatnika škole uz smanjenje potrošnje energije i povećanje stupnja ekološke efikasnosti.

Radovi na energetskoj obnovi su završeni, a provedba projekta završava u listopadu 2020.

 

Ne propustite pratiti našu web stranicu i društvene mreže gdje ćemo i dalje redovito objavljivati koje smo objekte posjetili.

Facebook:

https://www.facebook.com/SIMORAsmz

https://www.facebook.com/rksmz.hr

LinkedIn:

www.linkedin.com/in/simora-regional-development-agency

Twitter:

@SIMORA_Croatia

 

U nastavku pogledajte fotografije: