EIT RawMaterials poziva sveučilišta, nevladine organizacije, tvrtke i sve pravne subjekte ili konzorcije iz regija Regionalne inovacijske sheme (RIS) da se prijave za financiranje aktivnosti RIS Hubova.

Dostupno je financiranje do 1,7 milijuna EUR za razdoblje od 2023. do 2025. godine.

RIS Hubs su usmjereni na ostvarivanje misije EIT RawMaterials kojom se omogućuje održiva konkurentnost europskog sektora minerala, metala i materijala poticanjem inovacija, obrazovanja i poduzetništva.

Poziv je otvoren organizacijama i konzorcijima u području sirovina u Estoniji, Litvi, Latviji, Češkoj Republici, Grčkoj, Srbiji, Slovačkoj, južnoj Španjolskoj, Sloveniji i Hrvatskoj.

Projektni prijedlozi podnose se na engleskom jeziku online putem poveznice najkasnije do 14. studenog 2022. godine.

Više informacija nalazi se OVDJE.

 

Kontakt: EU odjel, euodjel@simora.hr