Već drugi tjedan traju odlične edukacije za Razvoj videoigara – izrada grafike i  programiranje u Sisku i Novskoj. Edukacija je besplatna, a održava se u sklopu projekta „Inovativnim pristupom do zapošljavanja u Sisačko-moslavačkoj županiji“.

Na edukaciji će polaznici saznati sve o izradi i razvoju videoigara te ovladati svim potrebnim vještinama i znanjem za izradu svoje prve videoigre. Od osnova C# programiranja i rada u razvojnom okruženju Unity do izrade likova, okoliša te druge grafike u 3D programu Blender.

Nakon ove, počinje šestomjesečna edukacija u Novskoj, koja će se provoditi u suradnji sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje te u sklopu koje će polaznici dobivati naknadu i putne troškove. Prijavi se i pronađi svoje mjesto u trenutno najbrže rastućoj industriji – gaming industriji.