Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u okolnostima novonastale krize oko epidemije koronovirusama, organizira dva nova termina besplatne online radionice “Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora”.

  1. Prvi termin radionice “Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora” je 21. travnja 2020. od 10 do 14 sati, a bit će dostupna putem programa Skype, Zoom i/ili Skype for business.

Link na prijavni obrazac je: https://www.financijskepodrske.hr/home/prikaz_radionice/event/122

2. Drugi termin  radionice “Osiguranje kvalitetne provedbe projekata financiranih iz javnih izvora” je 22. travnja 2020. od 10 do 12 sati, a bit će dostupna putem programa Skype, Zoom i/ili Skype for business.

Link na prijavni obrazac je:

https://www.financijskepodrske.hr/home/prikaz_radionice/event/123

Cilj radionice je upoznati sudionike/ice sa svrhom te osnovnim elementima i alatima projektnog menadžmenta kako bi mogli kvalitetno upravljati vremenom, novcem i kvalitetom. Besplatne radionice najavljene su preko platforme financijskepodrske.hr, a otvorene su za sve zainteresirane prijavitelje koji žele nešto više naučiti o pozivima za dodjelom bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda i drugih javnih izvora.