Tvrtka dm-drogerie markt d.o.o. otvorila je natječaj za projekte udruga koji se bave promicanjem, razvojem i unapređenjem menstrualnog zdravlja žena svih dobnih skupina.

Na natječaj se mogu prijaviti projekti i ideje usmjerene primarno na unaprjeđenje menstrualnog zdravlja žena, podizanje razine znanja o menstrualnom zdravlju, promjenu percepcije menstruacije u javnosti.

Prihvatljivi prijavitelji su nevladine udruge koje se nalaze u Registru udruga minimalno dvije godine te ustanove (centri, škole, domovi, društva, bolnice, skloništa), jedinice lokalne i područne samouprave (gradovi, općine, županije), hrvatski proizvođači – isključivo fizičke osobe koje obavljaju djelatnost proizvodnje, neprofitne pravne osobe koje u strukturi osnivača imaju minimalno omjer 51% prema 49% u korist državljana Republike Hrvatske.

Rok: 15.4.2024.

Online prijavnica dostupna je na: https://www.jednizadrugezajedno.hr/hr/80/%7Bzajedno%7D-za-bolje-sutra-2024./prijavnica/#0

Poveznica na natječaj: https://www.jednizadrugezajedno.hr/hr/80/%7Bzajedno%7D-za-bolje-sutra-2024./

Kontakt: obrazovanje@simora.hr ili 044 660 115